Keramický difuzér Millefiori Milano > varianta Medvěd

Millefiori Milano
CENA 399,00 Kč
VYPRODÁNO
Medvěd - designový keramický difuzér s bambusovými tyčinkami značky Millefiori Milano, barva bílá.

Stylový aroma difuzér Lovely značky Millefiori Milano z glazované karamiky ve tvaru zvířátka se hodí především do menších prostor jako je koupelna, toaleta nebo kuchyně.
Difuzér obsahuje 6 ks bambusových tyčinek, ze kterých se vůně uvolňuje do prostoru.
Náplň opatrně nalijte do keramické nádobky přibližně do 3/4 objemu. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit. Intenzitu můžete zvýšit i tím, že zhruba jednou za týden vyjmete tyčinky z difuzéru a otočíte je namočenou částí vzhůru. Některé vonné esence mohou bambusové tyčinky přiměřeně zabarvit.
Lovely můžete věnovat jako praktický a přitom luxusní dárek. Krásné dárkové balení s mašličkou obsahuje jeden kus difuzéru ve tvaru zvířátka bez náplně.
Výška: 12,5 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 Vážení zákazníci,

 

pokud objednávka není kompletní, některé položky nejsou SKLADEM, informace o jeho dostupnosti jsou pouze informativního charakteru. Pokud si přejete obdržet objednávku k určitému datu, prosím, informujte nás o tom v poznámce na konci objednávky.

 

 

Obratem po objednání Vám přijde potvrzující zpráva o přijetí objednávky, pokud tomu tak nebude, kontaktujte nás emailem.

         Děkujeme a přejeme příjemný den.