Taška Target - Extreme 92

Target
Dostupnost zboží: 10 dní
CENA 999,00 Kč
kus
Extreme 92/ efektní a moderní lesklá cestovní taška s potiskem značky Target Fashion.

Tento úžasný model tašky značky Target v atraktivním tvaru skvěle poslouží jako sportovní taška, cestovní zavazadlo či mega taška do města.
Disponuje centrálním prostorem kam lze uložit veškeré základní osobní potřeby a vybavení. Prostor opatřen vnitřní síťovanou zipovou kapsou, přihrádkou pro mobilní telefon a kapsičkou na drobnosti. Celá taška bezpečně uzavíratelná na dva zipy s očkem pro zámek. Po obou stranách tašky též kapsy.
Taška disponuje odnímatelným a nastavitelným popruhem na rameno a pro nošení v ruce slouží dvě velká ucha. Spodní strana zpevněna plastovým dnem a opatřena kulatými čepy chránící tašku před znečištěním.
Rozměry tašky: výška 30 cm x šíře 45 cm x hloubka 22 cm.
Materiálové složení: polyester 100%.

 

 

 

 

 

 

 

 Vážení zákazníci,

 

pokud objednávka není kompletní, některé položky nejsou SKLADEM, informace o jeho dostupnosti jsou pouze informativního charakteru. Pokud si přejete obdržet objednávku k určitému datu, prosím, informujte nás o tom v poznámce na konci objednávky.

 

 

Obratem po objednání Vám přijde potvrzující zpráva o přijetí objednávky, pokud tomu tak nebude, kontaktujte nás emailem.

         Děkujeme a přejeme příjemný den.