Šidítko silikonové symetrické Country > varianta 6+m modré

CANPOL babies
CENA 45,00 Kč
VYPRODÁNO
Barevné šidítko se silikonovou gumičkou symetrického tvaru se štítkem ve tvaru osmičky. Šidítko se velmi dobře odvzdušňuje – po stlačení z gumičky uniká vzduch otvory pod kroužkem, po uvolnění stisku se gumička vrátí do původního tvaru. Šidítka, která se neodvzdušňují deformují ústní dutinu a skus dítěte!
Štítek s ventilačními otvory zajišťuje neustálou cirkulaci vzduch a odvod slin a zabraňuje tak vzniku ekzémů na tváři dítěte. Jednostranné vykrojení štítku umožňuje vložit dítěti šidítko do úst pouze jedním způsobem - kulatou částí gumičky nahoru. Štítek bez vykrojení tlačí dítě do nosu.
Kroužek oceníte při použití řetízku, který chrání šidítko před ztrátou nebo ušpiněním. Kroužek musí držet velmi pevně, dítě jej nesmí samo vytáhnout! Toto šidítko obsahuje fluorescenční kroužek, díky kterému najdete šidítko snadno i potmě.
Šidítka Canpol babies se prodávají s hygienickým krytem.
Nezapomeňte zkontrolovat šidítko před každým podáním dítěti. V balení 1 ks.

 

 

 

 Vážení zákazníci,

 

pokud objednávka není kompletní, některé položky nejsou SKLADEM, informace o jeho dostupnosti jsou pouze informativního charakteru. Pokud si přejete obdržet objednávku k určitému datu, prosím, informujte nás o tom v poznámce na konci objednávky.

 

 

Obratem po objednání Vám přijde potvrzující zpráva o přijetí objednávky, pokud tomu tak nebude, kontaktujte nás emailem.

         Děkujeme a přejeme příjemný den.